Sizin için size özel organizasyonlarımız ile yanınızda olalım gününüzün güzelliğini ve unutulmazlığını birlikte paylaşalım. Bu tablodaki yerinizi almak istemez misiniz. Özel günlerinizi huzurlu bir ortamda sorunsuz yaşayabilmeniz için sizlere özel hizmetler sunuyoruz.. Salonlarımız 100 kişiden, 1000 kişiye kadar yemekli veya yemeksiz, tüm düğün, nişan, nikah, sünnet düğünlerinizi ve kurumsal firmaların tüm toplantı, kokteyl, seminer organizasyonlarını düzenleyebileceği Yomra mevkiinde bulunmaktadır. Tesislerimizde havuzbaşı ve kapalı alan olmak üzere iki çeşit organizasyon düzenlenebilir. Yemekli ya da yemeksiz organizasyonlarınız için alternatiflerimiz her zaman emrinizde size özel menüler ile yanınızdayız.. Özel menülerimiz ile zengin seçeneklerimizle hizmetinizdeyiz.
DSC_0109

DÜĞÜN

En güzel anlarınızın aynı zamanda en güzel anılarınız olması için düğün organizasyonlarınız da bizi tercih edin. Deneyimli kadromuz ve geniş mekanımızla, düğününüzü siz hayal edin, biz gerçekleştirelim.
DSC_6637

NİŞAN

Güzel bir nişan organizasyonu, güzel bir birlikteliğin en önemli adımlarından biridir. Bu anınızı en güzel şekilde organize etmek bizim işimiz. Siz isteyin, biz yapalım.
DSC_6059

KINA

Kına gecesinin hüznü ve stresi içerisinde, bir de organizasyon ile uğraşmayın. Siz istediklerinizi anlatın, gerisini bize bırakın.
DSC_0129

TOPLANTI

Geniş mutfağımız, deneyimli personelimiz ve geniş salonumuz ile yemekli toplantılarınız için en güzeli sunuyoruz.